Film Seyret

Replicas 1080p izle

LÜTFEN BEKLEYİNİZ YÜKLENİYOR

89% Tamamlandı

SAYFAYI YENİLEMEYİNİZ 

Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölüm izle

Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölüm izle, Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölüm seyret, Sıfırbir 3. Sezon 8. Bölüm izle, 01 3. sezon 8.bölüm izle, sıfır bir 8. bölüm izle. Yönetmenliğini Kadri Beran Taşkın’ın yaptığı sıfır bir adana dizisi, başrol savaş satış, cihangir ceyhan ve özgür meriç kişilerinin sahne aldığı sıfır bir dizisi 3. sezonunda BLU TV üzerinden yayın hayatına devam etmektedir. Adana’da Hürriyet Mahallesinde Geçen internet çete dizisi sıfırbir minimum 3 milyon izleyici kitlesine sahip olmakla kalmayıp ülkemizde en çok izlenen internet dizisi rekorunu elinde bulundurmaktadır. İlk 2 sezonu youtube üzerinden yayınlanan filmi 3. sezon daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için BLU TV üzerinden yayınlayıp izleyicilerine daha kaliteli bir seyir sunmaktadır.

Sıfır Bir Dizisini Nasıl İzlerim ?

Diziyi BLU TV üzerinden aylık 12.90 TL ödeyerek filmi izleyebilirsiniz ayrıca üye olan herkeze ilk 7 gün ücretsiz izletme şansı sunulmaktadır.

Sıfır Bir 3 Sezon Kaç Bölüm Olacak ?

Sıfır Bir internet dizisi 3. sezonu toplam 17 bölümden oluşmaktadır her bölüm 1 hafta arayla yayınlanacak olup 2018 şubat ayında 3. sezon tamamlanacaktır. Sıfırbir ekibi 4. Sezon çekimlerine ara vermeden devam etmekde olup 2018 yılında ara vermeden dizi bölümlerini yayınlayacakları düşünülüyor.

Sıfır Bir Dizisi Hikayesi

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da, bildiğimiz suç dizilerinden hayli farklı bir yapıya sahip. Alışık olduğumuz üzere Sıfır Bir sadece bir intikam hikâyesini, bir hırsızlığı ya da bir katliamı anlatmıyor; aslında her sahnesinde daha derine, sosyokültürel bir arka plana göndermede bulunuyor.
Hikâye aslında bir grup gencin, birtakım haksızlıklarla ettikleri mücadeleyi anlatıyor. Mücadele neticesinde elde edilen her bir zafer, onlara inanan daha fazla yoksul insanı; her gözü yaşlı yoksul insan da ekibin sırtına daha fazla yük, sorumluluk ve yılmaz bir azmi beraberinde getiriyor.
20’li yaşlarda üç gencin; Savaş, Cio ve Özgür’ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor’la beraber içine düştükleri bu düzen, zamanla onların kaderi olmuş vaziyette…
Hürriyet Mahallesi’nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından sonuna kadar verilir. Mahalleli ailedir, aileye karşı saygısızlık ve her türlü haksızlık muhakkak ceza bulur.
Bu mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur.
Savaş ve ekibi, mecburdur. Başka çareleri yoktur. Onlara başka çare bırakılmamıştır…
Sıfır Bir sadece bir suç hikâyesini değil; ülkemizin, hatta dünyanın yoksul kesimlerinin gerçeğini anlatıyor. Evrenseli, yerel üzerinden yakalamayı başarıyor. Tıpkı dizinin yaratıcılarının Adanalı öncüleri Yaşar Kemal’in İnce Memed’le tüm dünyayı fethettiği ya da Yılmaz Güney’in, filmleriyle, bir kesime değil, tüm dünyaya seslendiği gibi.
Adana’nın en yoksul mahallelerinden biri olan Hürriyet Mahallesi’ndeki her bir başkaldıran, maalesef bir o kadar suçlu ama iyi ki bir o kadar da insan.
34191 Görüntüleme

Film Bilgileri

Sıfır Bir 3. Sezon 8. Bölüm izle ( 22 Aralık 2017 )

Film Kalitesi :
Yapım Yılı :
Tür :
Film Dili :
Kategori :
2017 Filmleri izle, Savaş Filmleri izle, Yerli Film izle
Vizyon Tarihi :

Yorumlar (21 Yorum)

Film hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?