Film Seyret

Son Eklenen Filmler

Abimm 2 Firar izle

1 Ocak 2018

TürVizyona Girecek
Kategori2018 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle
Vizyon Tarihi2018
2009 yılında vizyona giren ve oldukça başarılı bir grafik ve izleyicilerin beğenisini toplayan abimm filmi 2018 yılında abimm 2 :firar olarak yeniden sinema severler ile buluşuyor. Levent Üzümcü ve Mustafa Üstündağ'ın baş rol olarak oynadığım abimm 2 firar filmi 2018 yılında vizyona girecek filmler arasında yerini alması bekleniyor. Abimm 2 Filmi henüz vizyon tarihi belli olmasada 2018 yılında sinema severler ile buluşacağı kesinleşti. çekimlerine muğlada devam edilen filmin konusu çetin karakterinin akli dengesi yerinde olmayan abisini kaçırarak firar etmesini sağlayacaktır. Abimm 2 filminde çetin abisini nasıl koruyacaktır ?

Cebimdeki Yabancı izle 1080p Full

29 Aralık 2017

TürYerli Film
KategoriKomedi Filmleri izle, Romantik Filmler izle, Yerli Film izle
Vizyon Tarihi2 Şubat 2018
2016 yılında ülkesinde gişe rekorları kıran bir İtalyan filminden beyazperdeye uyarlanan “Cebimdeki Yabancı”, bir akşam yemeğinde bir araya gelen yedi dostun maskelerinin ardındaki hayatlarını ve cep telefonlarını ortaya koymaları sonucu yaşananları gözler önüne seriyor. Yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini ise Serra Yılmaz'ın üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Serkan Altunorak, Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu, Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu,Şükrü Özyıldız gibi isimler yer alıyor.

Daha Filmi Full izle

25 Aralık 2017

TürYerli Film
Kategori2018 Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Yerli Film izle
Vizyon Tarihi12 Ocak 2018
14 yaşındaki Gaza, yaşadığı küçük sahil kasabasından ayrılarak büyük şehirde liseyi okumayı hayal ederken, babasının onu insan kaçakçılığı şebekesinin bir parçası haline getirmesiyle suçla tanışır. Gaza’nın ergenliği, babasının baskıcı karakteri ve sürekli gözlemlediği göçmenlerle geçmeye başlar. Gaza, babası gibi şiddet ve baskı üzerine bir hayat mı kuracaktır yoksa o da bir göçmen mi olacaktır?

Parayı Bulduk izle 1080p

25 Aralık 2017

TürYerli Film
Kategori2017 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle
Vizyon Tarihi29 Aralık 2017
Çok akıllı bir kadın olan Nermin kumarhane müdürlüğü yapmaktadır; fakat kumar oynatmak yasaktır. Yakalanmamak için bir dizi önlem alan Nermin kumarhaneye film seti havası verir. Fakat bu hiç de iyi bir fikir olmayacaktır. Figüranlık yapan Artist Kemal, kumarhaneyi gerçek bir film seti zanneder ve işe başlar. Sette çalıştığını zanneden Kemal çok mutludur ancak bu mutluluk kısa sürecektir. Bir dizi komik olay onları beklemektedir.

1/3123