Film Seyret

Son Eklenen Filmler

Hesaplaşma izle 1080p

3 Ocak 2018

TürYabancı Film
Kategori2017 Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle
Vizyon Tarihi2017
Hesaplaşma izle,Hesaplaşma türkçe dublaj izle,Hesaplaşma 2017 izle. Filmde Mıkey Ve Jp Adlı Iki Kardeşin Hikayesi Anlatılıyor. Birbirleri Koruyarak Büyüyen Iki Kardeşten Jp Bir Şirket Kurarken, Mıkey Ise Küçük Çaplı Bir Gangster Olup Çıkıyor. Mıkey, Bir Mesele Yüzünden Eddie King (nicholas Cage) Adlı Bir Mafya Babası Tarafından Kaçırılıp Alı Konulduğunda Ise Onu Kurtarmak Elbette Kardeşi Jp’ye Düşüyor. Kardeşinin Eski Dostu Olan Dedektif Pal’dan (john Cusack) Yardım Alan Jp, Günün Sonunda Kendini King’in Ordusuyla Karşı Karşıya Buluyor.

Blade Runner 2049 izle Tek Part HD

1 Ocak 2018

TürYabancı Film
Kategori2017 Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Gerilim Filmleri izle
Vizyon Tarihi2017
Ilk Filmdeki Olaylardan 30 Yıl Sonra, Yeni Blade Runner Los Angeles Polisi K (ryan Gosling), Toplumun Kalanını Alt Üst Etme Potansiyeline Sahip Uzun Süredir Gizli Kalan Bir Sırrı Su Yüzüne Çıkarır. K’nin Bu Keşfi Onu 30 Yıldır Kayıp Olan Los Angeles Polis Departmanı Eski Blade Runnerı Rick Deckard’ı (harrison Ford) Bulma Görevine Sürükler. Filmin Yönetmen Koltuğunda Denis Villeneuve Otururken, Kadrosunda Robin Wright, Ana De Armas, Carla Juri, Mackenzie Davis, Barkhad Abdi, David Dastmalchian, Hiam Abbass, Lennie James Ve Dave Bautista Gibi Isimler De Bulunuyor.

Parayı Bulduk izle 1080p

25 Aralık 2017

TürYerli Film
Kategori2017 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle
Vizyon Tarihi29 Aralık 2017
Çok akıllı bir kadın olan Nermin kumarhane müdürlüğü yapmaktadır; fakat kumar oynatmak yasaktır. Yakalanmamak için bir dizi önlem alan Nermin kumarhaneye film seti havası verir. Fakat bu hiç de iyi bir fikir olmayacaktır. Figüranlık yapan Artist Kemal, kumarhaneyi gerçek bir film seti zanneder ve işe başlar. Sette çalıştığını zanneden Kemal çok mutludur ancak bu mutluluk kısa sürecektir. Bir dizi komik olay onları beklemektedir.

1/212